Witam,
obserwuję plagę zepsutych wkrętarek PARKSIDE PERFORMANCE PBSPA 12 E4.
Często ludzie wyjmują z walizeczki, wkręcą dwa wkręty lub nawet nie i jest zepsuta. Częsta nawet przy teście na sucho zaraz po zakupie potrafi się zepsuć.
Objaw jest taki że silnik tylko na chwilę dostaje kopniaka i zatrzymuje się. Biała LED podświetlająca obszar roboczy miga błędem.
Czy ktoś opanował temat?
Właśnie chciałem sobie taką sprawić ale teraz to widzę loteria co się trafi.
Film z objawem usterki:
https://www.youtube.com/watch?v=2pVtT5-uPHc
obserwuję plagę zepsutych wkrętarek PARKSIDE PERFORMANCE PBSPA 12 E4.
Często ludzie wyjmują z walizeczki, wkręcą dwa wkręty lub nawet nie i jest zepsuta. Częsta nawet przy teście na sucho zaraz po zakupie potrafi się zepsuć.
Objaw jest taki że silnik tylko na chwilę dostaje kopniaka i zatrzymuje się. Biała LED podświetlająca obszar roboczy miga błędem.
Czy ktoś opanował temat?
Właśnie chciałem sobie taką sprawić ale teraz to widzę loteria co się trafi.
Film z objawem usterki:
https://www.youtube.com/watch?v=2pVtT5-uPHc