Matiz rocznik 1999 pierwszy właściciel najechane 160tys, bezwypadkowy.
Zadbany technicznie, bezawaryjny, ogólny stan techniczny dobry i zadowalający.
Podczas badania technicznego diagnosta zasugerował przed kolejnym badaniem konieczność ewentualnego wzmocnienia podwozia.
W przeszłości dwa razy wymieniane oba progi.
Wskazane przegniłe od spodu krawędzie podłogi (pewnie niepoprawnie je określam).
PYTANIE. Czy i jak można wzmocnić podwozie aby Matiz przetrwał jeszcze do 4 lat?
Proszę wyłącznie o konstruktywne podpowiedzi i unikanie krytyki, że nie warto abo coś w stylu, kup sobie to czy tamto...
Badanie techniczne mam do czerwca 2026 i muszę podjąć decyzję czy uda się uratować czy pozostaje złomowanie. UWAGA: Zależy mi na uratowaniu podwozia i bezpiecznemu eksploatowaniu tego samochodu max 2-3tys km rocznie przez 4 lata.
Zadbany technicznie, bezawaryjny, ogólny stan techniczny dobry i zadowalający.
Podczas badania technicznego diagnosta zasugerował przed kolejnym badaniem konieczność ewentualnego wzmocnienia podwozia.
W przeszłości dwa razy wymieniane oba progi.
Wskazane przegniłe od spodu krawędzie podłogi (pewnie niepoprawnie je określam).
PYTANIE. Czy i jak można wzmocnić podwozie aby Matiz przetrwał jeszcze do 4 lat?
Proszę wyłącznie o konstruktywne podpowiedzi i unikanie krytyki, że nie warto abo coś w stylu, kup sobie to czy tamto...
Badanie techniczne mam do czerwca 2026 i muszę podjąć decyzję czy uda się uratować czy pozostaje złomowanie. UWAGA: Zależy mi na uratowaniu podwozia i bezpiecznemu eksploatowaniu tego samochodu max 2-3tys km rocznie przez 4 lata.