Chcę zbudować układ wykrywający przesterowanie wzmacniacza od subwoofera. Kombinuję w programach symulacyjnych, ale nie bardzo mi to wychodzi.
Chciałbym żeby układzik po podłączeniu na wyjście wzmacniacza, sygnalizował poprzez diodę led przesterowanie.
Myślę też o budowie limitera- jak w linku poniżej i może dałoby się połączyć te dwa układy w całość, bo sam limiter nie wykrywa przesterowania a jedynie ogranicza poziom sygnału
http://sound.westhost.com/cgi-bin/search/sear...tp%3A%2F%2Fsound.westhost.com%2Fproject53.htm
Chciałbym żeby układzik po podłączeniu na wyjście wzmacniacza, sygnalizował poprzez diodę led przesterowanie.
Myślę też o budowie limitera- jak w linku poniżej i może dałoby się połączyć te dwa układy w całość, bo sam limiter nie wykrywa przesterowania a jedynie ogranicza poziom sygnału
http://sound.westhost.com/cgi-bin/search/sear...tp%3A%2F%2Fsound.westhost.com%2Fproject53.htm