MarcinM2020 napisał: Co znaczy "porządny zestaw"? Nikt ci nie odpowie czy warto kupić. Nie wiemy jakie lubisz brzmienie, nie wiemy jaka jest akustyka twojego pomieszczenia itd itd. Brzmienie to temat rzeka i bardzo indywidualny. Najlepiej sobie przetestować wybrany zestaw u siebie w domu wtedy będziesz wiedział czy warto czy nie warto
Są salony w Polsce gdzie możesz sobie "wykupić" sprzęt na testy.
Generalnie i Wiim Amp jak i kolumny są spoko ale to nie oznacza że tobie ich brzmienie będzie odpowiadać
Dodano po 41 [minuty]:
Aktualnie mam Wiim pro plus (to samo co Wiim Amp tylko że bez wzmacniacza) i jak chodzi o funkcjonalność to urządzenie jest znakomite. Aplikacja daje ogrom możliwości.
Kolumny Klipsch to też całkiem fajne kolumny. Więc jak tylko brzmienie będzie w twoim guście to cały zestaw można określić że warto kupić i na pewno że jest porządny

Każdy może odpowiedzieć, jeżeli miał styczność, wszystko w temacie.
Dodano po 2 [minuty]: MarcinM2020 napisał: Co znaczy "porządny zestaw"? Nikt ci nie odpowie czy warto kupić. Nie wiemy jakie lubisz brzmienie, nie wiemy jaka jest akustyka twojego pomieszczenia itd itd. Brzmienie to temat rzeka i bardzo indywidualny. Najlepiej sobie przetestować wybrany zestaw u siebie w domu wtedy będziesz wiedział czy warto czy nie warto
Są salony w Polsce gdzie możesz sobie "wykupić" sprzęt na testy.
Generalnie i Wiim Amp jak i kolumny są spoko ale to nie oznacza że tobie ich brzmienie będzie odpowiadać
Dodano po 41 [minuty]:
Aktualnie mam Wiim pro plus (to samo co Wiim Amp tylko że bez wzmacniacza) i jak chodzi o funkcjonalność to urządzenie jest znakomite. Aplikacja daje ogrom możliwości.
Kolumny Klipsch to też całkiem fajne kolumny. Więc jak tylko brzmienie będzie w twoim guście to cały zestaw można określić że warto kupić i na pewno że jest porządny

No a po drugie, dzięki za odpowiedź, miłego dnia. W końcu ktoś konkretnie tu odpowiada. Jakby co, będę pytał ciebie o różne rzeczy. Widzę, że konkretnie odpowiadasz, a niektórzy to widzą pytanie, czytają to pytanie, a bełkoczą co innego. To tak, jakby ktoś zapytał, czy do pomidorowej dodawać marchewki, a ktoś inny powiedział: „A nie wolisz rosołu?”. No, pytasz o pomidorową, to chcesz uzyskać odpowiedź o pomidorowej, także dziękuję ci.