logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

WiiM Amp i Klipsch RB-81 II Black Ash – czy taki zestaw stereo gra dobrze?

meterek123 19 Gru 2025 14:46 186 2
REKLAMA
  • #1 21784776
    meterek123
    Poziom 8  
    Posty: 81
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Zestaw: wzmacniacz stereo WiiM Amp + kolumny podstawkowe Klipsch Reference RB-81 II Black Ash

    Czy to jest porządny zestaw, warto to kupić? https://avstore.pl/kolumny-i-wzmacniacz-zesta...owe-klipsch-reference-rb-81-ii-black-ash.html
  • REKLAMA
  • #2 21784793
    MarcinM2020
    Poziom 22  
    Posty: 1738
    Pomógł: 70
    Ocena: 245
    Co znaczy "porządny zestaw"? Nikt ci nie odpowie czy warto kupić. Nie wiemy jakie lubisz brzmienie, nie wiemy jaka jest akustyka twojego pomieszczenia itd itd. Brzmienie to temat rzeka i bardzo indywidualny. Najlepiej sobie przetestować wybrany zestaw u siebie w domu wtedy będziesz wiedział czy warto czy nie warto :)
    Są salony w Polsce gdzie możesz sobie "wykupić" sprzęt na testy.
    Generalnie i Wiim Amp jak i kolumny są spoko ale to nie oznacza że tobie ich brzmienie będzie odpowiadać :)

    Dodano po 41 [minuty]:

    Aktualnie mam Wiim pro plus (to samo co Wiim Amp tylko że bez wzmacniacza) i jak chodzi o funkcjonalność to urządzenie jest znakomite. Aplikacja daje ogrom możliwości.
    Kolumny Klipsch to też całkiem fajne kolumny. Więc jak tylko brzmienie będzie w twoim guście to cały zestaw można określić że warto kupić i na pewno że jest porządny :)
  • #3 21784886
    meterek123
    Poziom 8  
    Posty: 81
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    MarcinM2020 napisał:
    Co znaczy "porządny zestaw"? Nikt ci nie odpowie czy warto kupić. Nie wiemy jakie lubisz brzmienie, nie wiemy jaka jest akustyka twojego pomieszczenia itd itd. Brzmienie to temat rzeka i bardzo indywidualny. Najlepiej sobie przetestować wybrany zestaw u siebie w domu wtedy będziesz wiedział czy warto czy nie warto :)
    Są salony w Polsce gdzie możesz sobie "wykupić" sprzęt na testy.
    Generalnie i Wiim Amp jak i kolumny są spoko ale to nie oznacza że tobie ich brzmienie będzie odpowiadać :)

    Dodano po 41 [minuty]:

    Aktualnie mam Wiim pro plus (to samo co Wiim Amp tylko że bez wzmacniacza) i jak chodzi o funkcjonalność to urządzenie jest znakomite. Aplikacja daje ogrom możliwości.
    Kolumny Klipsch to też całkiem fajne kolumny. Więc jak tylko brzmienie będzie w twoim guście to cały zestaw można określić że warto kupić i na pewno że jest porządny :)


    Każdy może odpowiedzieć, jeżeli miał styczność, wszystko w temacie.

    Dodano po 2 [minuty]:

    MarcinM2020 napisał:
    Co znaczy "porządny zestaw"? Nikt ci nie odpowie czy warto kupić. Nie wiemy jakie lubisz brzmienie, nie wiemy jaka jest akustyka twojego pomieszczenia itd itd. Brzmienie to temat rzeka i bardzo indywidualny. Najlepiej sobie przetestować wybrany zestaw u siebie w domu wtedy będziesz wiedział czy warto czy nie warto :)
    Są salony w Polsce gdzie możesz sobie "wykupić" sprzęt na testy.
    Generalnie i Wiim Amp jak i kolumny są spoko ale to nie oznacza że tobie ich brzmienie będzie odpowiadać :)

    Dodano po 41 [minuty]:

    Aktualnie mam Wiim pro plus (to samo co Wiim Amp tylko że bez wzmacniacza) i jak chodzi o funkcjonalność to urządzenie jest znakomite. Aplikacja daje ogrom możliwości.
    Kolumny Klipsch to też całkiem fajne kolumny. Więc jak tylko brzmienie będzie w twoim guście to cały zestaw można określić że warto kupić i na pewno że jest porządny :)


    No a po drugie, dzięki za odpowiedź, miłego dnia. W końcu ktoś konkretnie tu odpowiada. Jakby co, będę pytał ciebie o różne rzeczy. Widzę, że konkretnie odpowiadasz, a niektórzy to widzą pytanie, czytają to pytanie, a bełkoczą co innego. To tak, jakby ktoś zapytał, czy do pomidorowej dodawać marchewki, a ktoś inny powiedział: „A nie wolisz rosołu?”. No, pytasz o pomidorową, to chcesz uzyskać odpowiedź o pomidorowej, także dziękuję ci.
REKLAMA