logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Silnik 3-fazowy – nowy przełącznik gwiazda-trójkąt

bartosz789 21 Gru 2025 16:55 249 9
REKLAMA
  • #1 21786706
    bartosz789
    Poziom 30  
    Posty: 1955
    Pomógł: 92
    Ocena: 381
    Witajcie,
    Tak wygląda stary przełącznik silnika 3F.
    Zbliżenie na stary przełącznik silnika 3-fazowego z oznaczonymi wyprowadzeniami V1, U1, U2, W1, W2, V2

    Oznaczenia V1, V2 itd opisałem nadając nazwy parom. Sprawdziłem to miernikiem, które mają przejście.
    Podłączyłem nowy przełącznik zgodnie ze schematem :

    Schemat połączeń przełącznika silnika 3-fazowego z oznaczeniami U1, V1, W1

    Niestety ale coś zrobiłem źle, na pozycji gwiazdy silnik nie rusza tylko buczy, na pozycji trójkąta silnik działa ale ma małe obroty, dużo mniejsze niż normalnie miał na starym.
    Co robię źle?
    Z góry dziękuje :)
  • REKLAMA
  • #2 21786710
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 43  
    Posty: 21891
    Pomógł: 2032
    Ocena: 5157
    bartosz789 napisał:
    na pozycji trójkąta silnik działa ale ma małe obroty, dużo mniejsze niż normalnie miał na starym.
    Co robię źle?

    Jedno z uzwojeń jest podłączone odwrotnie.
  • REKLAMA
  • #3 21786721
    bartosz789
    Poziom 30  
    Posty: 1955
    Pomógł: 92
    Ocena: 381
    W sensie początek z końcem ?
    Można to jakoś sprawdzić?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 21786741
    krzysiek7
    Moderator Elektrycy
    Posty: 4861
    Pomógł: 678
    Ocena: 1935
    Może pokaż ten silnik i jego wyprowadzenia, z zasady były one pogrupowane w widoczny sposób.
  • Pomocny post
    #7 21786766
    krzysiek7
    Moderator Elektrycy
    Posty: 4861
    Pomógł: 678
    Ocena: 1935
    Fakt, może okulary i za słabe już mam, a może za szybko patrzyłem. Ten przełącznik faktycznie jest chyba zabudowany na silniku, co nie zmienia faktu, że skutecznie zakrywa on miejsce wyjścia wyprowadzeń z samego silnika, a to właśnie tam mogą być pogrupowane.

    Dodano po 13 [minuty]:

    Teraz tak patrzę, w przełączniku widać szynę, patrząc od lewej to łączy ona styki pakietu 1, 3, 5. Ona musi łączyć styki gwiazdy, a więc zaciski U2, V2, W2. Tak więc pierwszy zacisk od lewej nie może być V1, a pierwszy od prawej nie może być V2.
    Mając ustalone wyprowadzenia U2, V2, W2, to reszta jest już drobnostką.
    Chyba, że się mylę, bo nie znam tego rodzaju przełącznika.
  • #8 21787094
    bartosz789
    Poziom 30  
    Posty: 1955
    Pomógł: 92
    Ocena: 381
    Wychodzą trzy zielone i trzy czerwone przewody z silnika.
    Zrobię jutro zdjęcie.
    Masz rację, na pozycji gwiazdy przełącznik łączy 1, 3 i 5 styk.
    Na pozycji trójkąta 1 z 2, 3 z 4 i 5 z 6.
  • Pomocny post
    #9 21787126
    krzysiek7
    Moderator Elektrycy
    Posty: 4861
    Pomógł: 678
    Ocena: 1935
    bartosz789 napisał:
    Wychodzą trzy zielone i trzy czerwone przewody z silnika.

    I nie bez powodu są w dwóch kolorach, jedne to początki, a drugie końce uzwojeń.
  • #10 21787763
    bartosz789
    Poziom 30  
    Posty: 1955
    Pomógł: 92
    Ocena: 381
    @krzysiek7 Dziękuję, miałeś rację co do końcowych wyprowadzeń U2, V2, W2 i szyną która je łączyła w starym przełączniku na pozycji gwiazdy. Podłączyłem i działa bez zarzutu na nowym przełączniku.

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy podłączenia nowego przełącznika gwiazda-trójkąt do silnika trójfazowego. Połączenie wykonane zgodnie ze schematem powoduje, że w pozycji gwiazdy silnik nie uruchamia się i tylko buczy, natomiast w pozycji trójkąta silnik pracuje z obniżonymi obrotami. Przyczyną jest błędne podłączenie jednego z uzwojeń, które zostało podłączone odwrotnie, co wpływa na prawidłowe działanie przełącznika i silnika.
REKLAMA