Witajcie,
Tak wygląda stary przełącznik silnika 3F.
Oznaczenia V1, V2 itd opisałem nadając nazwy parom. Sprawdziłem to miernikiem, które mają przejście.
Podłączyłem nowy przełącznik zgodnie ze schematem :
Niestety ale coś zrobiłem źle, na pozycji gwiazdy silnik nie rusza tylko buczy, na pozycji trójkąta silnik działa ale ma małe obroty, dużo mniejsze niż normalnie miał na starym.
Co robię źle?
Z góry dziękuje
Tak wygląda stary przełącznik silnika 3F.
Oznaczenia V1, V2 itd opisałem nadając nazwy parom. Sprawdziłem to miernikiem, które mają przejście.
Podłączyłem nowy przełącznik zgodnie ze schematem :
Niestety ale coś zrobiłem źle, na pozycji gwiazdy silnik nie rusza tylko buczy, na pozycji trójkąta silnik działa ale ma małe obroty, dużo mniejsze niż normalnie miał na starym.
Co robię źle?
Z góry dziękuje