Witam, kupiłem na OLX Xbox 360. Konsolę po dostarczeniu przez kuriera od razu podłączyłem - wszystko działało, lecz praktycznie od razu wiatrak wskoczył na maksymalne obroty. Sprawdziłem, czy napęd czyta płyty, wyłączyłem. W środku była tragedia - nie mogłem tego za nic doczyścić; było tam tyle kurzu, a nawet czarnego zlepionego pyłu, ale udało się. Kurz czyściłem delikatnym pędzelkiem. Nie wiem, co to była za pasta - była jak woda i był tam chip od RGH. Sprzedający kupił konsolę z niewiedzą o przeróbce. Umyłem pastę i poskładałem, a tu brak obrazu - konsola zachowuje się, jakbym nie podłączył HDMI lub AV. PS. Na konsoli jest pełno grzybów, normalnie takiej pleśni wewnątrz radiatorów. Ja te radiatory doczyściłem; z tej pleśni była tam śniedź - udało mi się patyczkiem higienicznym i odtłuszczaczem oraz alkoholem izopropylowym zmyć. No, lecz wydaje mi się, że była trzymana w wilgotnym miejscu lub była zalana.
Wesołych Świąt i za odpowiedź z góry dzięki
Wesołych Świąt i za odpowiedź z góry dzięki