Czy mogę uzyskać więcej zdjęć, które byłyby pomocne? Niektóre przejścia itp
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammarkusdd napisał:Prawie poczułem się głupio widząc to i zadając sobie pytanie, dlaczego tego nie znalazłem. Dopóki nie zdałem sobie sprawy, że tak naprawdę dopiero co zostało wgrane^^
markusdd napisał:czy muszę robić coś specjalnego przy flashowaniu OBK? Zadziałało, ale nie mogę się połączyć z hotspotem wifi, a jak podaję konfig wifi przez flasher to urządzenie nie pokazuje się w mojej sieci.
markusdd napisał:Dodatkowo: Czy mogę zrobić pierwszy flash za pomocą OTA z ESPHome czy muszę najpierw wyjąć płytkę i flashować innym czystym OpenBekenem?