Witam wszystkich. Zakupiłem ostatnio baterię do roweru o oznaczeniu Wisper 449Wh 10.4Ah 43.2V. Oznaczenia: DS-4P12S kupiłem ja do roweru kross hexagon bost 3. Bateria pasuje do roweru ale nie mam ładowarki do tej baterii. Oryginalna bateria do której mam ładowarkę ma złącze ma złącze DC5525 female pigtail
czyli: gniazdo żeńskie DC 5.5×2.5 mm z przewodem. Bateria którą zakupiłem ma złącze jak na dołączonym zdjęciu. Parametry ładowarki pasują do ładowania do obu baterii, problemem jest zrobienie przejściówki (adaptera) a właściwie uzyskanie gniazda takiego jak w baterii Wisper 449Wh 10.4Ah 43.2V. Oznaczenia: DS-4P12S .Czy znalazła by się dobra dusza która podpowiedziała by mi co to za gniazdo ,jak się nazywa i co najważniejsze gdzie mogę kupić męską wtyczkę do tego gniazda. Oczywiście wiem ze mogę przelutować samo gniazdo ale wolałbym nie otwierać tej baterii. Pomierzyłem wszystko i wiem gdzie sąstyki plus i minus w obydwu batariach.
czyli: gniazdo żeńskie DC 5.5×2.5 mm z przewodem. Bateria którą zakupiłem ma złącze jak na dołączonym zdjęciu. Parametry ładowarki pasują do ładowania do obu baterii, problemem jest zrobienie przejściówki (adaptera) a właściwie uzyskanie gniazda takiego jak w baterii Wisper 449Wh 10.4Ah 43.2V. Oznaczenia: DS-4P12S .Czy znalazła by się dobra dusza która podpowiedziała by mi co to za gniazdo ,jak się nazywa i co najważniejsze gdzie mogę kupić męską wtyczkę do tego gniazda. Oczywiście wiem ze mogę przelutować samo gniazdo ale wolałbym nie otwierać tej baterii. Pomierzyłem wszystko i wiem gdzie sąstyki plus i minus w obydwu batariach.