Witam!
Wykonałem regulator obrotów do modelu RC zgodnie ze schematem:
http://www.math.niu.edu/~behr/RC/KW/kw-low-schem.pdf
wykaz części jest tutaj:
http://www.math.niu.edu/~behr/RC/KW/kw-low-parts.html
i układ nie działa
Po włączeniu zasilania odbiornika RC silnik się uruchamia i pracuje na pełnej mocy. Czy ten schemat jest dobry, może ktoś zrobił taki regulator i działał?
Sprawdzałem na aparaturze Graupner MC-14 na odbiorniku C-19
Wykonałem regulator obrotów do modelu RC zgodnie ze schematem:
http://www.math.niu.edu/~behr/RC/KW/kw-low-schem.pdf
wykaz części jest tutaj:
http://www.math.niu.edu/~behr/RC/KW/kw-low-parts.html
i układ nie działa
Sprawdzałem na aparaturze Graupner MC-14 na odbiorniku C-19