Pisze w imieniu kolegi ktory nie ma dostepu do netu ale ma powazny problem,mianowicie kupil on kamere internetowa o nazwie quick cam fimy logitech ktora dziala na wszystkich komputerach tylko nie jego.
Kamera do podlaczenia wykorzystuje port ps2 oraz port drukarki.
Drukarka dziala,klawiatura i mysz ps2 dziala a podlaczenie kamerki
jest niezauwazalne przez system tak jak by jej nie bylo.Podsumowując,
system nie,reinstalował oraz instalował inny.Kamerka jest ok,działa,spraw
dzalismy na 3 innych kompach.Ma ktos jakis pomysl???Plyta na czipsecie
bx440.
Kamera do podlaczenia wykorzystuje port ps2 oraz port drukarki.
Drukarka dziala,klawiatura i mysz ps2 dziala a podlaczenie kamerki
jest niezauwazalne przez system tak jak by jej nie bylo.Podsumowując,
system nie,reinstalował oraz instalował inny.Kamerka jest ok,działa,spraw
dzalismy na 3 innych kompach.Ma ktos jakis pomysl???Plyta na czipsecie
bx440.