windows XP(kiedys byl me) , skaner mustek 1200 usb plus,
byl podlaczony do usb, zabraklo wejsc(tylko4),wiec podpialem przez huba, wyskoczyl kreator instalowania wykrytego nowego sprzetu, wiec polecialem dalej, zazyczyl sobie plyty od skanera,podalem, pokazalo sie ze tam sa stery do max.2000, a ja mam xp,do tej pory dzialal wszak. zapytal czy mimo to zainstalowac, tak, zakonczyl instalke.
i co? i jajco.przetestowalem: panel sterowania-skanery i aparaty-skaner usb-test-urzadzenie przetwarzania obrazu pomyslnie przeszlo testy diagnostyczne. faktycznie skaner latal tam i z powrotem.
a jak wdepne ulead foto express 2.0 se jak zwykle i przydusze: okno skanera to wylatuje:
TWAIN.error[T009] Error in getting the first TWAIN data source [T201] unable to find the TWAIN source menager (TWAIN_32.DLL). PLease copy the TWAIN_32.DLL file from your source disk to your Windows folder.[T039]
wkurzylem sie,chcialem zdeinstalowac i na nowo zainstalowac, a tu sie nie da znalezc pliku : unable to locate the installation log file ". uninstallation will not continue.
jestem raczej bardzo cienki w kompie, ale zaraz mnie szlag trafi, chcialem sobie poskanowac okladki od vinyli, a tu zonk:cry:
byl podlaczony do usb, zabraklo wejsc(tylko4),wiec podpialem przez huba, wyskoczyl kreator instalowania wykrytego nowego sprzetu, wiec polecialem dalej, zazyczyl sobie plyty od skanera,podalem, pokazalo sie ze tam sa stery do max.2000, a ja mam xp,do tej pory dzialal wszak. zapytal czy mimo to zainstalowac, tak, zakonczyl instalke.
i co? i jajco.przetestowalem: panel sterowania-skanery i aparaty-skaner usb-test-urzadzenie przetwarzania obrazu pomyslnie przeszlo testy diagnostyczne. faktycznie skaner latal tam i z powrotem.
a jak wdepne ulead foto express 2.0 se jak zwykle i przydusze: okno skanera to wylatuje:
TWAIN.error[T009] Error in getting the first TWAIN data source [T201] unable to find the TWAIN source menager (TWAIN_32.DLL). PLease copy the TWAIN_32.DLL file from your source disk to your Windows folder.[T039]
wkurzylem sie,chcialem zdeinstalowac i na nowo zainstalowac, a tu sie nie da znalezc pliku : unable to locate the installation log file ". uninstallation will not continue.
jestem raczej bardzo cienki w kompie, ale zaraz mnie szlag trafi, chcialem sobie poskanowac okladki od vinyli, a tu zonk:cry: