Oferuję pomoc głównie jeśli chodzi o Peugeota mam teraz 3-ciego
(ale inne francuzy też znam, są podobne).
Problemy dotyczące elektryki-elektroniki np: w 206-kach rozwiązywałem sam.
Bardzo ciężko jest złapać schemat do zachodniego auta, dlatego tutaj zapraszam głównie osoby praktykujące i diagnozujące auta, aby podzieliły sie swoją wiedzą i doświadczeniem.
Często własne zapiski i schematy instalacji pomagają innym rozwiązać problem w domowym zaciszu, a więc miło będzie powymieniać się własnymi doświadczeniami.
Każdy chyba lubi swoje auto a i czasami dba o nie bardziej niż o własną żonę.......
(ale inne francuzy też znam, są podobne).
Problemy dotyczące elektryki-elektroniki np: w 206-kach rozwiązywałem sam.
Bardzo ciężko jest złapać schemat do zachodniego auta, dlatego tutaj zapraszam głównie osoby praktykujące i diagnozujące auta, aby podzieliły sie swoją wiedzą i doświadczeniem.
Często własne zapiski i schematy instalacji pomagają innym rozwiązać problem w domowym zaciszu, a więc miło będzie powymieniać się własnymi doświadczeniami.
Każdy chyba lubi swoje auto a i czasami dba o nie bardziej niż o własną żonę.......