Auto pracuje na 2-cylindrach ;-odłączałem po kolei zasilanie od wtryskiwaczy +12V i obserwowałem obroty silnika na benzynie .Na gazie pracuje na czterech cylindrach jest OK.Jak sprawdzić, czy komputer prawidłowo i czy wogóle podaje sygnały na wtryskiwacze.Mam schemat.Wtryskiwacze podmieniałem i są OK.