Witajcie,
mam pytaie bo nie znam sie na tym czy daloby sie w jakis prosty sposob zmodyfikowac ten wzmacniacz http://www.guitarcenter.pl/catalog/gitara-i-bas/wzmacniacze/comba-gitarowe/laney-lv300tvin
posiada on jedna lampe ECC83 w sekcji preampu?
Czy da sie zwiekszyc jego moc (poprzez wprowadzenie wiekszej ilosci lamp i ograniczenia tranzystorow) nie zmieniajac ukladu w wykladniczy sposob?
Jesli ktos wie cos na ten temat albo zna strone z dokladnym opisem tego zagadnienia to bylbym wdzieczny za rade??
Dzieki,
pozdrawiam.
mam pytaie bo nie znam sie na tym czy daloby sie w jakis prosty sposob zmodyfikowac ten wzmacniacz http://www.guitarcenter.pl/catalog/gitara-i-bas/wzmacniacze/comba-gitarowe/laney-lv300tvin
posiada on jedna lampe ECC83 w sekcji preampu?
Czy da sie zwiekszyc jego moc (poprzez wprowadzenie wiekszej ilosci lamp i ograniczenia tranzystorow) nie zmieniajac ukladu w wykladniczy sposob?
Jesli ktos wie cos na ten temat albo zna strone z dokladnym opisem tego zagadnienia to bylbym wdzieczny za rade??
Dzieki,
pozdrawiam.