Witajcie
Dostałem taki tunerek i mam problem z nim, ponieważ ma bardzo słabą czułość. Jest przestrojony i ma np. problem z odbiorem radia RMF - FM ,a jak wiadomo Oni mają bardzo mocne nadajniki. Ledwo co mruży jedna dioda od wskaźnika poziomu sygnału, a już nie mówiąc o innych słabszych stacjach, gdzie praktycznie nie ma odbioru. Antena jest jak najbardziej OK, inne tunery na niej chodzą. Mogę dołączyć fotki tego tuneru jak coś. Proszę Was o pomoc, jak usunąć ten problem.
pozdrawiam
Dostałem taki tunerek i mam problem z nim, ponieważ ma bardzo słabą czułość. Jest przestrojony i ma np. problem z odbiorem radia RMF - FM ,a jak wiadomo Oni mają bardzo mocne nadajniki. Ledwo co mruży jedna dioda od wskaźnika poziomu sygnału, a już nie mówiąc o innych słabszych stacjach, gdzie praktycznie nie ma odbioru. Antena jest jak najbardziej OK, inne tunery na niej chodzą. Mogę dołączyć fotki tego tuneru jak coś. Proszę Was o pomoc, jak usunąć ten problem.
pozdrawiam