Witam!
Jestem w fazie planowania konstrukcji jakoś nie dużych, lecz przyzwoitych kolumn podłogowych. Dokonałem kilku założeń:
-konstrukcja 2(lub 2.5) drożna
-głośniki średnio-niskotonowe o średnicy ok 15cm
-dobry głośnik wysoko tonowy(tutaj mam faworyta Visaton G20SC)
-regulowana stromość filtra w zwrotnicy
Największym problemem są głośniki midbasowe. Mam dwie pozycje na oku ale wybór jest trudny więc proszę o pomoc. Napiszcie swoje doświadczenia z tymi głośnikami i jakie macie o nich zdanie. Oto moje propozycje:
STX GDN 15-100-8AX
Visaton W130S
Wiem że STX to nowa konstrukcja ale na diyaudio zachwycali sie nim. Może macie jakieś inne propozycje dobrych głośników w cenie do 150zł za sztuke?
Jestem w fazie planowania konstrukcji jakoś nie dużych, lecz przyzwoitych kolumn podłogowych. Dokonałem kilku założeń:
-konstrukcja 2(lub 2.5) drożna
-głośniki średnio-niskotonowe o średnicy ok 15cm
-dobry głośnik wysoko tonowy(tutaj mam faworyta Visaton G20SC)
-regulowana stromość filtra w zwrotnicy
Największym problemem są głośniki midbasowe. Mam dwie pozycje na oku ale wybór jest trudny więc proszę o pomoc. Napiszcie swoje doświadczenia z tymi głośnikami i jakie macie o nich zdanie. Oto moje propozycje:
STX GDN 15-100-8AX
Visaton W130S
Wiem że STX to nowa konstrukcja ale na diyaudio zachwycali sie nim. Może macie jakieś inne propozycje dobrych głośników w cenie do 150zł za sztuke?