Witam,
Zamierzam zrobić zasilacz stabilizowany wg tego projektu
Moje pytania to:
Czy da się nim regulować napięcie?(np. jak input będzie 24V to na wyjściu bedzie 12V)
Czy ktoś z was już coś takiego budował i jak się na nim pracuje
Zamierzam zrobić zasilacz stabilizowany wg tego projektu
Moje pytania to:
Czy da się nim regulować napięcie?(np. jak input będzie 24V to na wyjściu bedzie 12V)
Czy ktoś z was już coś takiego budował i jak się na nim pracuje