Zastanawiam się nad zbudowaniem subwoofera aktywnego, w oparciu o wzmacniacz TDA 7294, transformator 150W (z tego co wyczytałem to jest możliwe) oraz dwa głośniki ARX150-23/4 15cm (z 75W mocy szczytowej jeden) To raczej nie są głośniki do suba, i chciałbym zadać pytanie czy to zagra. Dodam jeszcze że będzie to moja pierwsza akustyczna konstrukcja. Chciałbym się też dowiedzieć jaki powinienem zastosować filtr, i jak go zbudować - mam o tym blade pojęcie.W jaki sposób powinienem zbudować obudową, jak obliczyć jej objętość do takich głośników?
Pozdrawiam
Pozdrawiam