Jaka może być przyczyna tego że po podlączeniu do radia samochodowego zmacniacz zaczyna brzęczeć
Słychać to bardzo dobrze gdy nie leci muzyka, dopiero gdy pogłosi siena ful to nie słychać ( bo głośno gra)
Czy nie stosuje się jakiś filtrów prze wzmacniacz
:?