Witam, ostatnio moja matryca w IBM T23 zaczęła szwankować, wyjałąłem ją aby sprawdzić model, następnie na chwilę chciałem ją podłączyć, niestety podłączyłem odwrotnie kabel sygnałowy ;]. Potem świeciła już tylko na biało. Pytałem się serwisu powiedzieli mi, że raczej to padła matryca (już do końca) niż elektronika w laptopie. Ostatnio zamówiłem uszkodzone laptopa T21 z matrycą 13,3 cala. Podłaczam, a tu ten sam objaw. Naprawiłem tego uszkodzonego laptopa i o dziwo na nim działa!. Czy to możliwe, że matryca nie pasuje, a może jednak padła elektronika na mojej płycie głównej?
Pozdrawiam Witek
Pozdrawiam Witek