Witam.
Zakupiłem niedawno audi 80 1.9TDI z 1994r. Auto posiada klimatyzację. Przy kupnie wszystko chodziło jak należy (poprzedni właściciel regenerował sprężarkę). Po jakimś tygodniu kiedy było koło 25 stopni C klima przestała działać. Odwiedziłem specjaliste od klimy i okazało się że brakowało połowę czynnika chłodniczego (oczywiście został uzupełniony). Po uzupełnieniu klima działa ale tylko pewien czas po włączeniu (koło 10min). Zauważyłem dziwną prace sprężarki tj. załącza sie i wyłącza w bardzo krótkich odcinkach czasu koło 5s. Czy ktoś miał już podobny problem i wie co może być tego przyczyną?
Pozdrawiam.
Zakupiłem niedawno audi 80 1.9TDI z 1994r. Auto posiada klimatyzację. Przy kupnie wszystko chodziło jak należy (poprzedni właściciel regenerował sprężarkę). Po jakimś tygodniu kiedy było koło 25 stopni C klima przestała działać. Odwiedziłem specjaliste od klimy i okazało się że brakowało połowę czynnika chłodniczego (oczywiście został uzupełniony). Po uzupełnieniu klima działa ale tylko pewien czas po włączeniu (koło 10min). Zauważyłem dziwną prace sprężarki tj. załącza sie i wyłącza w bardzo krótkich odcinkach czasu koło 5s. Czy ktoś miał już podobny problem i wie co może być tego przyczyną?
Pozdrawiam.