Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic COUPE VII generacja 2004 rok. Alarm

Maro353 06 Sie 2007 13:28 5266 14
  • #1 06 Sie 2007 13:28
    Maro353
    Poziom 11  

Witam poszukuje rozpiski przewodów aby podłaczyć alarm do tego modelu Hondy, Honda wyprodukowana w USA i jest 2 drzwiowa.
    Może już ktoś z was robil takie autko i chcialby sie podzielić wiedzą, za wszelkie info będe bardzo wdzięczny.

0 14
  • #2 26 Sie 2007 21:41
    endi14
    Poziom 10  

witam
    Też poszukuje jakiejś ściągawki do civica amerkańskiego z 2005r.
    z góry wielkie dzięki za pomoc
    Pozdrawiam:|

0
  • #4 28 Sie 2007 07:42
    Maro353
    Poziom 11  

Wszystko masz pod osłoną plastikową stacyjki. Co do czujników drzwi to mozesz podpiać pod tylna lampke , lub osobno do dzrwi kierowcy i pasażera , bo ida na odzielnych kabelkach . Przebić sie pod maske z kablami to najlepiej przy lince od otwierania klapy.
    Jak byś miał jakiś problem to służe pomoca i pisz na PW.

0
  • #5 02 Lip 2008 20:47
    Pioro33
    Poziom 19  

Witam!
    również potrzebuję rozpiski do podłączenia alarmu w hondzie rok 2003 dwu drzwiowa i nie wyprodukowana w USA czy mogę prosić kolego Carrier :) bardzo dziękuję pozdrawiam

0
  • #6 02 Lip 2008 22:02
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

oto rozpiska

0
    Załączniki:
  • #7 03 Lip 2008 07:41
    Pioro33
    Poziom 19  

ok dziękuję bardzo a centralny jest sterowany masą z tego co zobaczyłem alarm najprawdopodobniej będzie to seo więc centralny podpiąc według tego schematu dziękuję za radę pozdrawiam

0
  • #8 06 Lip 2008 00:19
    Pioro33
    Poziom 19  

proszę o pomoc w sprawie centralnego chodzi mi o to że na przewodach według rozpiski jest po zamknięciu masa non stop nie impuls a przy otwarciu znika masa na zamknięciu i jest non stop na otwarciu w takim przypadku musze zrobić uklad który będzie naprzemiennie podawał i odcinał mase wtedy to zadziała bo teraz jak podaje mase to nic to nie daje bo na danym przewodzie jest non stop masa czy dobrze to rozumiem ?

0
  • #10 06 Lip 2008 17:30
    Pioro33
    Poziom 19  

ok dzięki spróbuje wykorzystać układ z dwoma przekaźnikami bo nie chciałbym stracić sterowania CZ przyciskiem z drzwi bo jesli dobrze mysle to tak bedzie gdy podepne się od strony modułu a pozatym czy moduł nie jest czasem wbudowany w skrzynke bezpiecznikową bo przy otwieraniu i zamykaniu CZ to własnie z niej wydobywają sie dźwieki pracujących przekaźników....

0
  • #11 14 Lis 2008 03:36
    NyBy
    Poziom 10  

Witam. Mam pytanie odnośnie alarmu w Hondzie Civic VII ale wersji sedan. Z tego co widzę to schemat zamieszczony przez Carrier odpowiada również mojej wersji, chyba że się mylę to proszę mnie uświadomić. Mam fabryczny centralny zamek na pilota oczywiście. Oraz pytanie drugie to czy alarm Seo Perfect, bo z tego co wyczytałem na forum jest najlepszy, będzie się nadawał. Nie jestem pewny ponieważ w spisie aut w instrukcji tego alarmu jest tylko honda accord od roku 03. I jeszcze pytanie do Maro353, czy Twoje wskazówki odnoszą sie również do wersji sedan?

0
  • #12 14 Lis 2008 08:32
    Pioro33
    Poziom 19  

z moich doświadczeń, rad jakich mi udzielono i wiedzy na elektrodzie wynika że najlepiej do tego auta zaomontować zwykły alarm który naprawdę bardzo sympatycznie się montuje... (nie twierdze że się nie da zamontować perfekt ale będzie trochę zabawy)

0
  • #13 14 Lis 2008 18:15
    NyBy
    Poziom 10  

Pioro33 co masz na myśli mówiąc zwykły alarm? Czy chodzi Ci o to ze z pilotem? Mam doświadczenie z alarmem Legendford. Montowałem go w swoich poprzednich autach i bylem bardzo zadowolony, jednak w tym chciałbym wykorzystać oryginalnego pilota. Mógłbyś jakoś uzasadnić dlaczego nie warto wykorzystywać oryginalnego pilota? I rozumiem, że wówczas musiałbym całkowicie odłączyć oryginalne sterowanie CZ?

0
  • #14 14 Lis 2008 18:19
    Pioro33
    Poziom 19  

tak mam na myśli alarm z pilotem, legendford to fakt dobry alarm, oczywiście możesz montować seo, nie trzeba odłączać oryginalnego sterowania, nie rozumiem pytania Mógłbyś jakoś uzasadnić dlaczego nie warto wykorzystywać oryginalnego pilota? jeżeli montujesz seo wykorzystujesz jesli nie wrzucasz do szuflady, warto też spytać ile masz fabrycznych pilotów jeden czy dwa bo jesli jeden to wybór jest oczywisty... pozdrawiam

0
  • #15 14 Lis 2008 20:35
    NyBy
    Poziom 10  

Rzeczywiście dobre pytanie mi zadałeś z tą ilością pilotów :-), bo mam tylko jednego i się zastanawiałem nawet aby zadzwonić do serwisu hondy z pytaniem o możliwość dorobienia. Jednak domyślam się, że to nie tania usługa, więc chyba jednak zdecyduję się na tego legendforda, chyba że polecisz coś lepszego, może seo w wersji z pilotem? A z tym pytaniem to chodziło mi o jakieś dokładniejszy opis dlaczego lepiej zwykły niż seo, co za tym konkretnie przemawia? Czy są jakieś problemy z jego montażem? Dzięki za szybkie odpowiedzi i dobre rady :-)

0