Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nasze obudowy, nasz sprzęt.

15 Sie 2007 20:15 179743 782
  • Poziom 26  
    Witam!
    Pochwalcie się tu zdjęciami/linkami do opisu Waszych obudów, sprzętu itp.
    Chętnie sam bym coś zaprezentował, ale na razie kupuję części.

Pamiętajcie o poprawnym wklejaniu zdjęć!
    Tu umieszczamy linki do gotowych modów! Nie komentarze albo "zarysy"
    Proszę dodawać specyfikację sprzętu i podawać czy podkręcony czy nie
    Mile widziane będą linki do tematów o wybranych obudowach na naszym forum

W tym temacie, proszę prezentować własne modyfikacje obudów lub reszty sprzętu. Proszę nie pisać postów typu "super niedługo zamieszczę swoją" itp. lub postów z pytaniami do danej modyfikacji.
    Takie sprawy proszę załatwiać na PW. Wszystkie tego typu posty będą usuwane.

Pozdrawiam
  • PCBwayPCBway
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Temat śpi więc zacznę ;).
    Gainward GeForce 6600 128Mb/128bit.
    Oryginał:
    Zdjęcie pochodzi ze stronki www bo niestety nie miałem zdjęcia pierwotnej karty.

Po moim wkładzie:
    Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.

W standardzie karta pracowała w taktowaniach 300/500. Z fabryczną chłodziarką mistrzem świata w hałasie podołała do 375/590.
    Mój wkład to jak widać miedziany cooler pochodzący z 3DConnect Radeon9550 + radiatory ze sklepu elektrycznego po 3,50zł za sztukę. Przyklejone na Thermopox i pomalowane na czerwono dla zachowania kolorystyki. Po zmianie chłodzenia karta poszła śmiało na 450/665 i to wszystko co stabilne z niej dało się wydobyć.

Pamięci to DDR Hynixa 4ns.

To póki co jedna z moich modyfikacji jak przygotuję zdjęcia to zaprezentuję obudowę. Mam nadzieję że temat się rozkręci i stanie ciekawy.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Witam wszystkich.
    Chciałem zaprezentować grafikę Palit 7300GT, która ma założony cooler z Pentium 4 3.5 GHz po lekkich przeróbkach. Przed założeniem radiatora grafika miała około 45 stopni w spoczynku. Po założeniu radiatora przy maksymalnym stresie ma około 52 stopnie. Pozostało mi tylko założyć radiatory na pamięci które już do mnie jadą. Taktowanie rdzenia podniosłem z 500 na 801 MHz, a pamięci z 1000 na 1200 i to był kres mojego programu, a nie karty. V-mod nie był robiony, ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego opisu. Jeśli ktoś podesłałby mi opis na Forum, sprawdziłbym kres możliwości karty.

Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.
  • PCBwayPCBway
  • Poziom 32  
    Na fotce wnętrzności mojego kompa, pokrótce:
    - obudowa mATX (Yakumo)
    - Abit AN-M2, X2 na 3.15Ghz 1.4v
    - 2x1GB 3-3-3-8-1T, 350MHz (2.25v)
    - Palit 8500GT + potencjometr (vgpu 1.65v) = 900/2100/830MHz (1660ddr)
    - Fortron 350THA-P
    - cooler AC Freezer64, na grafie 70mm, w obudowie 2x80mm -> wszystkie na 5v
    (dla porównań - Marki03/05/06: 15k/9.4k/4.4k; Pi1M: 27.5s; os: Vista 64b)
    Jest przede wszystkim cicho, stosunkowo wydajnie, nic się nie przegrzewa...

• Poziom 10  
    CPU:Intel C2D E4400 2000 Mhz @ 3600 Mhz
    MOBO:Gigabyte GA-965P-DS3
    RAM:OCZ Reaper-HPC DDR2 2x1024MB PC-1066 EPP CL5 5-5-15 @ 4-4-4-12
    GPU:GeForce 8500GT Asus 512MB HDTV & DVI HDCP @ GPU 560 Mhz @ Memory 866 Mhz @ Shader 1620 Mhz
    PSU:Rasturbo 450W
    HDD:Seagate 250 GB Barracuda (ATA/300, 8MB, 7200, NCQ, RoHS)
    Samsung SyncMaster 931 BW

AC , w przyszłości będzie WC lub FC

Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.
  • Poziom 14  
    A to moje :)
    Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt.

Komputer
    System operacyjny Microsoft Windows XP Professional
    Dodatek service pack systemu operacyjnego Service Pack 2
    DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna
    Typ procesora Intel Pentium 4 530, 3000 MHz (15 x 200)
    Nazwa płyty głównej Asus PTGD1-LA (3 PCI, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, LAN, IEEE-1394)
    Mikroukład płyty głównej Intel Grantsdale i915P
    Pamięć fizyczna 1024 MB
    Typ BIOS'u AMI (08/27/04)
    Port komunikacyjny ECP-Druckeranschluss (LPT1)

Ekran
    Karta wideo NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB)
    Monitor SyncMaster 740N/179N,SyncMaster Magic CX721N/CX714N [NoDB] (H9NY807033)

Multimedia
    Karta dźwiękowa Intel 82801FB ICH6 - High Definition Audio Controller [B-1]

Magazyn
    Kontroler IDE Intel(R) 82801FB Ultra ATA-Speichercontroller - 2651
    Kontroler IDE Intel(R) 82801FB/FBM Ultra ATA-Speichercontroller - 266F
    Kontroler SCSI/RAID NERO IMAGEDRIVE SCSI Controller
    Dysk fizyczny Maxtor 7Y250M0 (250 GB, 7200 RPM, SATA)
    Dysk fizyczny Generic USB SD Reader USB Device (964 MB, USB)
    Dysk fizyczny Generic USB CF Reader USB Device
    Dysk fizyczny Generic USB SM Reader USB Device
    Dysk fizyczny Generic USB MS Reader USB Device
    Napęd dysków optycznych IDE-DVD ROM 6116
    Napęd dysków optycznych Optiarc DVD RW AD-7191A
    Status dysków SMART OK

Partycje
    C: (NTFS) 198088 MB (53209 MB wolne)
    F: (NTFS) 40383 MB (30385 MB wolne)
    Rozmiar całkowity 232.9 GB (81.6 GB wolne)

Urządzenia wejściowe
    Klawiatura Standardtastatur (101/102 Tasten) oder Microsoft Natural Keyboard (PS/2)
    Mysz Microsoft PS/2-Maus

Sieć
    Karta sieciowa Hamachi Network Interface (5.191.134.41)
    Karta sieciowa Realtek RTL8139-Familie-PCI-Fast Ethernet-NIC (10.16.5.41)
    Modem Agere Systems PCI Soft Modem

Urządzenia zewnętrzne
    Drukarka Lexmark Z600 Series
    Drukarka Wysyłanie do programu OneNote 2007
    Drukarka x
    Kontroler USB1 Intel 82801FB ICH6 - USB Universal Host Controller [B-1]
    Kontroler USB2 Intel 82801FB ICH6 - Enhanced USB2 Controller [B-1]
    Urządzenie USB USB PC Camera (SN9C102) #5
    Urządzenie USB USB-Massenspeichergerät
  • Poziom 18  
    CPU: Intel Core2 Duo E8200 2,66GHz (S775)
    MOBO: Gigabyte GA-EP35C-DS3R
    RAM: OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Reaper EPP CL4-4-4 Heatpipe
    GPU: GeForce 9600 GT Gigabyte 512MB HDTV & DVI (PCI-E)
    HDD: Chwilowo WD 80GB 8MB Cache ale będzie Seagate 250 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)
    PSU: Corsair CMPSU-550VXEU - 550W
    Samsung SyncMaster 205BW

Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt.
  • Poziom 10  
    Tutaj macie takie coś :)
    Parametrów mi się nie chce wypisywać :P
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    MF-1 BLACKBOX

Setup na dzien dzisiejszy:

Obudowa: Thermaltake Mozart TX (modyfikowana) + iMON i sterowanie pilotem
    Plyta: Asus P5WDG2 WS Professional
    CPU: Intel Core2Duo X6800 2.93GHz @ 4GHz / FSB 1400MHz
    GPU: Sapphire Radeon 512 X1900XTX Toxic + blok EK | GPU @ 690MHZ | MEM 600MHz @ 792MHz
    RAM: 4GB (4x1) Corsair XMS2 Pro PC6400 4-4-4-12 @ PC8500 4-4-4-13
    HDD: Raid 10 na 2x WD Raptor X - 150GB/10000RPM/16MB (WD1500AHFD ) i 2x Samsung F1 - 1TB/7200RPM/32MB (HD103UJ)
    PSU: Tagan TG1100 U96 TurboJet Dual Rail - Zmodyfikowany o sterownik wentylatorow wraz z czujnikiem cyfrowym podlaczonym do BigNG
    Chlodzenie:
    Alkohol glikoowy w ukladzie mieszanym
    Bloki: Mosfet - EK; GPU - EK;CPU - EK Wave i 2xKoolance(SB i NB)
    sterowanie T-Balancer BigNG + Sensor Hub
    Chlodnica Watercool MoRa2 (na zewnatrz budynku)
    Pompa Aquamedic Ocean Runner OR1200 (1200 l/min) do sterowania uzylem przerobionych plytek z Aquagate

Projekt, ktory tu przedstawiam rozpoczal swoj zywot jakies 2 lata temu i od stanu pierwotnego rozrastal sie z kazda kolejna modyfikacja.

Zapraszam do pelnego opisu calego pudla i zdjec https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5093623#5093623

A pelny Worklog znajdziecie tutaj http://mintpc.co.uk/category/projects/mf-blue/
  • Poziom 21  
    Mój sprzęt jest godny pochwały. I zdecydowanie lepiej mi się podoba mój, niż jakiś C2Q :)

SPRZĘT:
    Procesor: 600MHz Intel Pentium III, podkręcony do 702Mhz
    Płyta główna: Soltek Sl-65KV2 (tym się chlubie)
    Grafika: 32MB
    Muzyka: zintegrowana
    Dysk: 30GB, Seagate
    Zasilacz: 300W
    Monitor: Asus 19"
    Ram: 256 + 128 MB SDRAM
    :arrow: zestaw jest bardzo stabilny, dość szybko pracuje. Obrabiam na nim grafikę (Photoshop), słucham muzyki (WMP9), serfuje w necie, gormadze dokumenty i prace.

OBUDOWA:
    Obudowa wciąż jest moddowana. Tu mam kornikę, wszystkie kroki. Dziś aktualizowałem. Ale... już powoli kończę... :D
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5863153#5863153

PS: Za 20pkt zamieszczam przyszłościowy komputer. Bardzo dobry. Jak ktoś by się przyjrzał zestaw może ......... :D
  • Poziom 34  
    Zauważyłem że dużo osób pokazuje zdjęcia swoich maszyn, więc pomyślałem że może i ja swoją się pochwalę :D

Wnętrze obudowy pomalowane niebieską farbą fluorescencyjną + 2 zimne katody ultrafioletowe.
    A w środku:
    Mobo: Asus P5Q-E
    Procek: Intel Core 2 Quad Q6600 rev. G0
    Cooler: Asus Triton 85
    Pasta: Asus Thermal Extremely Cool
    RAM: Patriot Extreme Performance Viper Series DDR2 4GB (2 x 2GB) 4-4-4-12
    Zasilacz: Tacens RADIX II SMART - 520W
    VGA: XFX 8800GTS 640MB (po OC: 670,1005,1551)
    HDD: Segate 500GB 32MB cache

To by było na tyle, jeszcze raz życzę sukcesów w rywalizacji.

PS. Nie wykrywa mi HDD podłączonego do P-ATA, tak więc nie będę mógł wykazać się na XP.

Pozdrawiam
    Marek
  • Poziom 12  
    No to może i ja coś wrzucę od siebie...:)

Co w środku:
    CPU: Core 2 Duo (rewizja E0) E8400 @ 3.89GHz
    Cooler: ZALMAN CNPS9700LED
    MB: ASUS P5Q Deluxe
    GPU: E-VGA GeForce 280GTX
    RAM: 2x2GB AData Extreme Vitesa
    HDD: Seagate Barracuda SATAII 250GB
    HDD: Seagate Barracuda SATAII 500GB
    PSU: OCZ Silencer 750 Watt Quad Power Supply Unit Black

Procek podkręcony, pracuję nad grafiką, ale jeszcze nie osiągnąłem tego, co bym chciał. Mam już nowy blok chłodzenia wodnego ale jeszcze go nie zamontowałem, bo nie mam czasu :( :

No i to na tyle... :)
  • Poziom 2  
    Wszyscy się chwalą, to i może ja zdradzę co stoi u mnie na biurku:

Obudowa: Thermaltake Tsunami Dream Black + 2xAkasa 120mm
    Zasilacz: Fortron Blue Storm II 500W
    Płyta główna: ASUS P5K Premium WiFi/AP Black Pearl Special Edition
    Procesor: Intel Pentium DualCore E6300 2.8GHz@ 4.4GHz
    Cooler: Akasa AK-965
    Pamięć: 6GB DDR2 (2x2GB Mushkin 1000MHz CL5 + 2x1GB GOODRAM PRO 900MHz CL5) @1000MHz
    Karta graficzna: GIGABYTE GeForce 8800GT 512MB Zalman
    Karta sieciowa: AirLive WT-2000PCI
    Nagrywarka DVD-RW Samsung z LightScribe
    Dyski twarde: 3x Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Western Digital 250GB ATA
    Do tego oczywiście czytnik kart pamięci i stacja dyskietek (potrzebna przy serwisach)

W planach na najbliższy czas jest jeszcze wyciszenie obudowy za pomocą mat wygłuszających i podkładek pod wentylatory i zasilacz.

Zdjęcia zrobione w trakcie ponownego montażu (raz na jakiś czas rozkładam kompa i go dokładnie czyszcze i sprawdzam czy wszystko jest ok.

Zdaje sobie sprawę, że dla niektórych sposób zamocowania chłodzenia CPU może się wydać nieco kontrowersyjny, ale w mojej konfiguracji akurat sprawuje się to bardzo dobrze - mam ok. 3-5 stopni mniej niż przy normalnym montażu, a ponadto nie mogłem zamontować wentylatora na radiatorze od sekcji zasilania pomiędzy coolerem, a zasilaczem - a teraz wszystko pięknie pasuje.

Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.

Galeria zdjęć znajduje się pod adresem: http://picasaweb.google.pl/pcserwis.ns/MareckiPCV1?feat=directlink
  • Poziom 10  
    Witam. Chciałem wam przedstawić moją pierwszą obudowę.

Najtrudniej było zrobić bok obudowy. Chciałem zrobić coś innego niż wyciąć zwykły prostokąt i umieścić plexi i chyba się udało. Wyciąłem obudowę w kształcie X i zamontowałem plexi. Do tego dałem podświetlenie na niebiesko diodami.

Kolejnym wyzwaniem był przód komputera a dokładniej chodziło mi o wlot powietrza. Kupiłem podświetlany wentylator o wielkości 120x120mm. Wyciąłem otwór i zamontowałem wiatrak. Chciałem zastosować osłonkę z drutów ale stwierdziłem, że to jest kiepski pomysł, wyglądało kiepsko. Po wielu próbach zrobienia samemu takiej osłonki dałem sobie spokój i po wielkich poszukiwaniach udało mi się kupić na allegro bardzo ciekawy grill na wentylator.

Z tyłu obudowy wymieniłem wentylator na podświetlany na niebiesko. Zastosowałem podobną osłonkę również kupioną na allegro.

No i został jeszcze panel...

Zastosowałem 5 przełączników (Cztery czarne i jeden srebrny):
    - Srebrny przełącznik służy do odczytu obrotów przedniego wentylatora, a po przełączeniu obroty tylnego.
    - Pierwszy i drugi służą do regulacji obrotów przedniego i tylnego wentylatora. Użyłem tutaj przełącznika trójstanowego i teraz oprócz tego, że mogę włączyć wiatraki na pełną moc i na połowę mocy mogę je również wyłączyć.
    - Trzeci przełącznik służy do podświetlenia klawiatury. Tutaj użyłem dwustanowego. Jeżeli jest włączony to po wysunięciu klawiatury włączą się podświetlenie, jeśli klawiatura jest schowana diody się wyłączają.
    - Ostatni przełącznik służy do podświetlenia obudowy i wentylatorów.
  • Poziom 9  
    Witam!

Na początku zamieszczam opis a potem zdjęcia.
    Opis zawarty w fotce poniżej.
    Nasze obudowy, nasz sprzęt.[/color]Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.Nasze obudowy, nasz sprzęt.
    [color=blue]A teraz zdjęcia z zewnątrz.

Jak widać na fotkach w komputerze są 3 podświetlane na niebiesko wentylatory.
    Oprócz tego w obudowie zamieszczone są jeszcze dwa, jeden na dole obudowy a drugi z tyłu.

Komputer służy mi także jako zasilenie czerwonych neonów które oświetlają mi pokój.
    W komputerze umieściłem niebieskie neony (10 cm).
    Dokupiłem także regulator obrotów na 4 wentylatory.

Poniżej umieszczam wykaz temperatur.(podzespoły w obudowie)
    A to nowy wykaz temperatur kiedy wszystkie podzespoły wyjęte są na biurko.

Na karcie graficznej, mostku południowym oraz na procesorze wymieniłem chłodzenie na troszkę lepsze.
    Zapewne nic by mi się tak strasznie nie grzało ale zawsze lubię mieć ciepło w pokoju więc musiałem się troszeczkę wykosztować. --> ale rezultaty są widoczne.
  • Poziom 17  
    Alienware Aurora

Procesor : Intel Core i7 Processor 950(3.06GHz,4.8GT/s,8MB)
    Pamiec12GB 1066MHz (6x2GB) Tri Channel Memory 370-16004
    Grafika : 1.8 GB NVIDIA GeForce GTX260 Graphics Card (WIem ze slabiutka - Nie macie co mowic :D)

Klawiatura w nocy
    mysz
    Klawiatura w dzien
    Wiatraki oraz chlodzenie

Dzisiaj dodalek kilka obrazkow ze srodka

W srodku ogolnie

Widac Coolery na procku oraz drugi na jakiejs plytce plus kabelki od chlodzenia Ciecza
  • Poziom 9  
    Do Eminence
    Cytat:
    Widac Coolery na procku oraz drugi na jakiejs plytce plus kabelki od chlodzenia Ciecza
    Cytat:

Ta płytka to według mnie jest mostek północny.
    Na zdjęciu niżej zamieszczam zaznaczony ten mostek.
  • Poziom 17  
    Prawdopodobnie masz racje. Ja tam na kompach jakos wybitnie sie nie znam chociaz cos tam umiem.
    hehe :)
  • Poziom 9  
    Ja też aż tak się nie znam, ale przypuszczam, że to właśnie mostek.
  • Poziom 25  
    AC Freezer PRO 64 PWM
    Socket 754, 939, AM2, AM2+, AM3

Gdzie tu s. A?

Jako ze po moim PC zostanie mi tylko cooler AC postanowiłem coś zrobić i wsadzić go do komputera odpowiedzialnego za filmy, prace, internet i o to efekt :)

Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt.

CPU: AMD Sempron 1.8GHz
    MOBO: MSI MS 7027
  • Poziom 13  
    Oto nastepna finalowa juz chyba wersja mojego projektu. Wczesniejszy post z kwietnia 2008 w tym dziale pokazywal wersje chyba druga tego projektu. To jest wersja juz nie wiem ktora ale napewno finalna :)

Worklog oraz wiecej zdjec znajdziecie >>> TUTAJ >>>

Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt.
  • Poziom 34  
    Widzę drugiego zwolennika chłodzenia wodnego równolegle! Gratuluję rozwiązania. :)
    To może i ja pokażę swój "update", trochę czas od ostatniego razu minęło, a i mam nadzieję, że temat się ożywi.

Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt.

Jest to też moja wersja finalna, chociaż mam zamiar na tegoroczne Campus-Party zrobić drugi układ z wymiennikiem ciepła na ogniwach Peltiera (250W). Zobaczymy czy czas i chęci pozwolą.

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Fajny patent ze wskaznikiem przeplywu. Tez mialem wczesniej wskaznik ale za bardzo ograniczal mi przeplyw. Rozwiercilem go ale wtedy juz nie dzalal tak jak trzeba bo strumien byl za bardzo skierowany na srodek turbinki i sie przycinala. Tak patrzac na srednice zasilania i powrotu... Nie lepiej byloby ci zmienic na 13mm albo 15mm? Wtedy lepiej moglbys wykozystac chlodzenie przez podniesienie przepustowosci ukladu i jednoczesnie odciazyc pompe?

Nie skrapla ci sie na peltierze? Powiem ci jedno ze jak chlodzilem u siebie glikol to przy temp ok 5-3°C zaczynaly sie pojawiac powazne problemy z kondensacja na wszystkich podzespolach. Trzeba By osuszac powietrze w pomieszczeniu zeby temu zapobiec. Jak cie interesyje to opis mojego wypadku z kondensacja znajdziesz TUTAJ>>:) Mozesz uzyc opcji tlumaczenia u gory postu [Translate] (nie zbyt dobre ale mniej wiecej wiadomo o co chodzi)

Jaki to termometr jakiego uzywasz? Bo mi moj spadl z 6 metrow i poszed do smieci. Teraz musze sobie sprawic nowy...
  • Poziom 34  
    Bywa... Jak się nie ma odpowiedniej wiedzy. ;)
    Przy tak ekstremalnym chłodzeniu, trzeba mieć na uwadze " temperaturę punku rosy". Jest to temperatura, w której zaczyna skraplać się para wodna, ale tego koledze chyba tłumaczyć już nie muszę.
    Oczywiście przy zastosowaniu Peltierów, cały czas będzie spoczywał mikro kontroler z watchdogiem, który będzie monitorował wilgotność powietrza i temperaturę cieczy i do tego będzie dostosowywał moc dla Peltierów. A lato w Hiszpanii potrafi być cholernie wilgotne, czasami ponad 80%RH. ;/
    Jak na razie, temperatury kontroluję czujnikami Dallas, DS18S20:

Dlaczego nie węże dopływowe 13-15mm? Powodów było wiele...
    Główny to średnica dopływów w Reseratorze. No i ten...
    Ach, zapomniałem podać wydajność pompy - 600l/min.
    Przepływ jest odpowiedni, ba, nawet za duży, dlatego przez większość czasu pompa pracuje na 60%.
    Z 0,5kg dyskowym miedzianym i pozłacanym blokiem, żadne 4,3GHz na Q6600 mu nie groźne. ;)

Hałas jaki produkuje komputer podczas normalnej pracy to 10dB(A).

Chłodzenia dorobił się nawet zasilacz. :)

Termometr IR to jakiś zwykły za 20€ z eBaya.

PS. Do zabezpieczenia się od wilgoci używam "gumki chlebowej", jednak to gdy gadamy o trochę innych temperaturach (-170°C). ;)
    Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt.

Jakiekolwiek pytania, śmiało pytać.
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    AMD Phenom II x2 555BE @ x4 4,0Ghz + Noctua U12P
    Asus M4A89TD Pro
    2x 2gb goodram 1333 CL9
    gtx470 + Arctic cooling Acclero Xtreme plus
    BQ! E8 straight power 700W
    2 HDD WD
    SSD Patriot Inferno 60GB
    Cooler Master Cosmos S (zmodowany) + Enermaxy UCTB12 Silent

[/img]
  • Poziom 19  
    AMD Phenom II 955 BE oc 3.8ghz +(jak narazie)Arctic cooling freezer 7 pro rew.2 po lappingu
    AsRock 870 extreme 3
    2x2gb ddr3 1333mhz Geil
    OCZ ModXstream pro 600w
    Sapphire HD 6850 1GB po oc, lappingu(-14*C:):)) i pasta mx-4(Będzie z czasem CF)
    Creative Audigy SE
    Thermaltake Matrix VX+diody i 1+2x120mm, malowanie itd..:P

Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt. Nasze obudowy, nasz sprzęt.
    W rzeczywistosci jest ciemniej w srodku, a niebieski jest ciemniejszy, wiem Nothing special...
  • Poziom 15  
    Witam ,
    Oto mój zestaw :
    Proc - Intel i5-2300
    Graf - Gigabyte Radeon HD6850 OverClock
    Płyta - Asus P8H67 Rev 3.0 ATX
    Ram - Kingston DDR3 1333MHz 4GB
    HDD - Samsung F3 1TB SataII
    PSU - Tacens Radix IV 700W
    Buda - Cooler Master Elite 430

Zestaw został kupiony w częściach i złożony przeze mnie :)

FOTO :

Przód

Płyta i Procek

Grafika i Zasilacz

Dysk

Bok
  • Poziom 19