Witam. Chcialem sie zapytac o pomoc. Mam sprzet:
AMD Barton 2500+ (z tej serii co sie podkreca na luzach)
Kingston Hyper-X 512MB 433Mhz
Epox RDA3+
Jezeli ustawiam FSB i pamiec na 200 to mi chodzi pod 3200+
ale jezeli chce ustawic FSB i pamiec na wiecej (np. 215) to mi pika ze blad i nie chce wystartowac komp. a przeciez pamieci powinny isc spokojnie naa 215x2= 430 !
Czy ktos ma moze gotowe konfiguracje calego biosu jak podkrecic ten moj sprzet? Przy 3200+ mam 39stopni CPU.
Nie znam sie na podwyzszaniu napiec i na ustawieniach pamieci i biosu, wiec prosze o pomoc w podkreceniu kompa - szczegolnie pamieci zeby mi chodzily na max obrotach a nie na 400 jak one sa 433Mhz !!
To bedzie nasz wspolny sukces !
Podaje rowniez maila: wow(_at_)tenbit.pl