Witam serdecznie.
Mam pytanie odnośnie statecznika magnetycznego.
Mam taki statecznik na 1xFL 13W / 2xFL 8W czy mogę do niego podłączyć świetlówke 15W czy nie da rady .
I czy jak by dało rade podłączyć to nie spali się statecznik lub świetlówka .
Prosze o doradzenie bo z elektryki jestem troszke zielony.
Pozdrawiam.
Mam pytanie odnośnie statecznika magnetycznego.
Mam taki statecznik na 1xFL 13W / 2xFL 8W czy mogę do niego podłączyć świetlówke 15W czy nie da rady .
I czy jak by dało rade podłączyć to nie spali się statecznik lub świetlówka .
Prosze o doradzenie bo z elektryki jestem troszke zielony.
Pozdrawiam.