Kolego sprawdź, czy wentylator chodzi lekko np. jak popchniesz palcem "wiatrak", to obróci się o kilka obrotów, czy obraca się z oporem. Sprawdź także, czy podzespół ten nie jest uszkodzony mechanicznie i czy nie zwiera inne styki. Zaznaczony element, to "rezystor termiczny", który po obciążeniu go i przekroczeniu pewnej temperatury uszkadza się i powoduje przerwę w przewodzeniu. Odczytaj na nim na jaką jest on max. temperaturę. Na próbę (jeśli masz pewność, że w instalacji nie masz zwarcia) możesz zakupić (np. w sklepie "Elektronik") podobny element, ale
na wyższą temperaturę i wlutuj go w miejsce uszkodzonego.
Moderowany przez CameR:Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które są niebezpieczne.