O ile pamiętam holton 400 wytrzyma napięcie nie większe niż +/-100V. Nie chcemy katować początkującego transoptorem i dławikiem wyjściowym

dlatego należy policzyć trafo na +/-90V napięcia wyjściowego przy 14,4V. Przekładnia wynosiłaby 1:6,25 gdyby nie fakt że drobne oscylacje dają zawsze trochę wyższe napięcie niż wynikałoby z przekładni, dlatego przekładnia 1:6 jest chyba najodpowiedniejsza

przy spadku napięcia zasilającego do 10V masz na wyjściu teoretycznie +/-60V czyli całkiem nieźle

Napięcie wyjściowe oczywiście trochę spadnie, ale na włączonym silniku nie powinno zejść poniżej +/-70V
Podałeś wymiary rdzenia, ale nadal nie wiemy czy to rdzeń toroidalny czy kształtkowy. Domyślam się że chodzi o toroid... Do obliczenia ilości zwojów potrzebny jest jeszcze trzeci wymiar - wysokość leżącego krążka, czyli jego grubość