Witam !
Mam problem z instalacją gazową
Po jeździe na gazie zawiesza mi sie komputer samochodowy (rozregulowuje się) i na benzynie nie działa za dobrze, dusi się itp.
Jeden facet (gazownik) ustawił mi na stałe reset komputera gdy wyłączam stacyjke, zawsze pomaga, no ale po każdym takim resecie musze czekać za każdym razem kilkanaście minut na ustawienie się komputera - to mija się z celem.
Słyszałem o czyms takim jak emulator sondy lambda, czy sądzicie że może coś takiego załatwić sprawę ?
Gazownik mówi mi że muszę założyć całą centralkę sterującą pracą wtrysków - tzw komputer LPG.
z góry dzięki za odpowiedź
Mam problem z instalacją gazową
Po jeździe na gazie zawiesza mi sie komputer samochodowy (rozregulowuje się) i na benzynie nie działa za dobrze, dusi się itp.
Jeden facet (gazownik) ustawił mi na stałe reset komputera gdy wyłączam stacyjke, zawsze pomaga, no ale po każdym takim resecie musze czekać za każdym razem kilkanaście minut na ustawienie się komputera - to mija się z celem.
Słyszałem o czyms takim jak emulator sondy lambda, czy sądzicie że może coś takiego załatwić sprawę ?
Gazownik mówi mi że muszę założyć całą centralkę sterującą pracą wtrysków - tzw komputer LPG.
z góry dzięki za odpowiedź