Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie wyłącza sie wentylator chłodnicy xsara picasso

27 Lis 2010 19:10 4832 5
  • Poziom 2  
    Witam mam wielki problem z wentylatorem chłodnicy w xsara picasso który po wyłączeniu kluczyka dlaj kreci az do momentu całkowitego rozładowania akumulatora. niema znaczenia czy jest klima właczona czy nie
    tylko rozłączenie klemy zatrzymuje wentylator lecz po ponownym zapięciu klemy wiatrak dalej działa prosze o rade gdzie i na co mam zerknąc co sprawdzic poniewaz strach gdzies jechac bo moze sie właczy i juz niewyłączy.
    Auto to xsara picasso 2000 climatronic 1.6 benzyna
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 21  
    Sprawdź czujnik w chłodnicy ,miałem podobne objawy .Po wymianie na nowy jak ręką odjął.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 17  
    Poza czujnikiem warto sprawdzić przekaźnik termowentylatora taki objaw jak opisujesz może wskazywać na sklejone styki w /w przekaźniku.
  • Poziom 2  
    Dzięki wielkie za porady proszę jeszcze opisac lub poprzeć zdjęciem gdzie tych czujników szukac niebardzo wiem gdzie z góry dziękuje i pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam,radziłbym podłączyć najpierw komputer diagiostyczny,możliwe że uszkodzony jest czujnik temperatury silnika.W niektórych przypadkach pomaga kasowanie błędów.W citroenie wentylatorami steruje modul BSI więc diagnostyka komputerowa powinna wyjaśnić twój problem.