Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka SAMSUNG RL23THCTS nie wyłącza się

sw1tch 02 Kwi 2011 21:22 4008 1
  • #1 02 Kwi 2011 21:22
    sw1tch
    Poziom 1  

Witam,
    mam problem z niedawno zakupioną lodówko zamrażarką marki Samsung. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że lodówka chodzi cały czas w trybie chłodzenia, wogóle się nie wyłącza. tylna ścianka lodówki jest całkowicie pokryta szronem (a chyba nie powinna), w zamrażarce jest bardzo niska temperatura, tak samo jak w lodówce. próbowałem już wyłączyć ją z gniazdka na jakiś czas, ale po ponownym włączeniu zasilania lodówka przez ok 2 godziny nie chodziła (tak, że szron na ściance stopił się) lecz po ponownym uruchomieniu trybu chłodzenia znowu pracuje na okrągło.
    Proszę o jakąś radę, lub diagnozę. Lodówka ma oczywiście gwarancję, niestety została zakupiona w innym kraju niż aktualnie przebywam, i dowóz jej do serwisanta może sporo kosztować. Chciałbym zorientować się czy bardziej opłacalnym będzie dowiezienie lodówki do serwisu, czy jej naprawa na miejscu.

0 1
  • #2 02 Kwi 2011 21:48
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 42  

Uszkodzony układ czasowy, jub grzejnik odladzający. Poszukaj, wczoraj opisywałem ten problem innemu Koledze, a w Twoim przypadku może być także defekt czujnika temperatury, lub regulatora

2