Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wewnętrzne zasady działu Sieci, Internet

DriverMSG 12 Lip 2012 20:37 52827 0
 • #1
  DriverMSG
  Admin grupy komputery
  W związku z tym, że zaczynają pojawiać się posty z prośbą pomoc we włamaniu do innych sieci lub z prośbą o rozszyfrowanie hasła do routera zostały wprowadzone dodatkowe zasady, które wynikają z Regulaminu.

  1. W dziale Sieci, Internet - podobnie jak na całym Forum - obowiązuje Regulamin, do którego przestrzegania zobowiązał się każdy na etapie zakładania konta. Autor postu, który narusza Regulamin, będzie poproszony o poprawienie postu. W razie niezastosowania się do prośby użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem, zgodnie z punktem 4.1.2 Regulaminu.

  2. W dziale Sieci, Internet nie podajemy linków do materiałów o charakterze krótkotrwałym, tj. linków do portali aukcyjnych. Zamiast linku można podać nazwę urządzenia, a każdy zainteresowany znajdzie stosowne informacje. Jedynym wyjątkiem jest dział Sieci Co Kupić, w którym takie odnośniki są dozwolone.

  3. W dziale Sieci, Internet nie są dozwolone dyskusje o zdobywaniu adresów IP, łamaniu zabezpieczeń do sieci komputerowych, routerów i innych urządzeń sieciowych czy jakichkolwiek danych osobowych. Wszelkie pytania dotyczące rozszyfrowywania haseł, kluczy sieciowych będą traktowane jako złamanie Regulaminu, a użytkownik będzie karany ostrzeżeniem. Jedynym wyjątkiem od tej reguły są pytania dotyczące fizycznego (przyciskiem, zworką) resetowania urządzenia.

  4. W dziale FAQ sieci LAN nie prowadzimy dyskusji (wszystkie poradniki są zamknięte). Wszystkie uwagi dotyczące treści poradników lub chęci ich poprawy czy uzupełnienia zgłaszamy moderatorowi działu (PW lub Raport).