Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW PASSAT B5 - Oświetlenie tablicy rejestracyjnej

22 Wrz 2012 20:54 23214 12
  • Poziom 10  
    Witam

Mam problem z podświetleniem rejestracji czasem działa czasem nie, żarówki są ok bezpiecznik tez. Przed chwila sprawdzałem kabel i na plusie jest około 4 V czemu tylko tyle ?? Gdzie szukać przyczyny ??
  • Poziom 10  
    Ja plusa sprawdzałem poza przelotka, w bagażniku dostałem się do kabli i tam w przewód się wkułem

Dodano po 1 [godziny] 25 [minuty]:

Dlaczego jest tylko 4 V ??
  • Poziom 10  
    Postojowe przód są oba tył tylko lewe w prawym plusa nie ma wcale
  • Poziom 10  
    mam nowy i nic

Dodano po 38 [sekundy]:

tylko kasę straciłem na włącznik
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Chłopie, zamiast płacić, nie lepiej wziąć schemat w łapę? Podświetlenie rejestracji, to nie kosmiczna technologia, chociaż tutaj nieco bardziej skomplikowane niż w maluchu.
  • Poziom 10  
    Pawel wawa napisał:
    Chłopie, zamiast płacić, nie lepiej wziąć schemat w łapę? Podświetlenie rejestracji, to nie kosmiczna technologia, chociaż tutaj nieco bardziej skomplikowane niż w maluchu.
    No niby tak, zasugerowałem się opiniami z forum ze to włącznik i dlatego go kupiłem. Schemat już mam, może ktoś podpowie jak się do tego zabrać ?? Czemu jest tylko 4 V ??
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    majorr92 napisał:
    mam nowy i nic

Dodano po 38 [sekundy]:

Kupiłeś nowy bez sprawdzenia :lol: dobre

To prosty obwód podobne łączy sie na Pracy Technice

Tu masz fragment instalacji to w kółku to oświetlenie tablicy.
    Na bezpieczniku też jest 4V, czy 4V jest na przewodzie gdzieś przed przegubem gumowym, a na bezpieczniku jest 12V.

Sprawdź pod fotelem kierowcy czy nie ma wody i zgnilizny, chyba tędy idzie wiązka do klapy bagażnika.

• Poziom 10  
    saly napisał:
    majorr92 napisał:
    mam nowy i nic

Dodano po 38 [sekundy]:

Kupiłeś nowy bez sprawdzenia :lol: dobre

To prosty obwód podobne łączy sie na Pracy Technice

Tu masz fragment instalacji to w kółku to oświetlenie tablicy.
    Na bezpieczniku też jest 4V, czy 4V jest na przewodzie gdzieś przed przegubem gumowym, a na bezpieczniku jest 12V.

Sprawdź pod fotelem kierowcy czy nie ma wody i zgnilizny, chyba tędy idzie wiązka do klapy bagażnika.

Na bezpieczniku jeszcze nie sprawdzałem bo już wczoraj się ściemniło i nie zdążyłem. Sprawdziłem tylko przed przewodem gumowym. Musze jeszcze sprawdzić to tyknie światło prawe bo nie działa postój w nim poprzedni właściciel podciągnął z lewego kabel niby może być ale ja bym wolał zrobić tak jak powinno a nie jakieś fuszerki odstawiać.
  • Poziom 10  
    Usterka usunięta poluzowana brązowa kostka w lewym przednim słupku pod nogami, docisnąłem i działa tablica i postojów-ka. Dołączam zdjęcie kostka zaznaczona na czerwonoVW PASSAT B5 - Oświetlenie tablicy rejestracyjnej