Witam,
Posiadam łącze internetowe od Orange, dzielone przez router LiveBox v2.
Aktualnie kupiłem dwie anteny kierunkowe oraz router TD-W8951ND. Chcę, aby router TP-LINK'a łączył się z Liveboxem i umożliwiał połączenie z siecią.
Podsumowując, chcę aby TP-LINK pracował jako klient.
Jak to wykonać ?
Pozrawiam
Posiadam łącze internetowe od Orange, dzielone przez router LiveBox v2.
Aktualnie kupiłem dwie anteny kierunkowe oraz router TD-W8951ND. Chcę, aby router TP-LINK'a łączył się z Liveboxem i umożliwiał połączenie z siecią.
Podsumowując, chcę aby TP-LINK pracował jako klient.
Jak to wykonać ?
Pozrawiam