Problem może dość banalny ale nie dla początkujacego.
Potrzebuję wysterować czujnikiem halla tranzystor npn 2n3055.
Problem w tym że hall ma za mało mocy żeby wysterować ten tranzystor więc tu pytanie. Jaki tranzystor wstawić pomiędzy czujnik i pomiędzy 2n3055 żeby ten sygnał wzmocnić ?
Potrzebuję wysterować czujnikiem halla tranzystor npn 2n3055.
Problem w tym że hall ma za mało mocy żeby wysterować ten tranzystor więc tu pytanie. Jaki tranzystor wstawić pomiędzy czujnik i pomiędzy 2n3055 żeby ten sygnał wzmocnić ?