Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wtyczka dla przeglądarki Firefox

sebus1200 29 Kwi 2005 13:14 4836 11
  • Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    O autorze
    sebus1200
    Poziom 12  
    Specjalizuje się w: ogolne
    sebus1200 napisał 39 postów o ocenie 6, pomógł 3 razy. Mieszka w mieście Polska. Jest z nami od 2003 roku.
    west222
    Poziom 14  
    dzieki bardzo fajny pomysl :)
    BuBos18
    Warunkowo odblokowany
    A są takie wtyczki do Opery?
    Zibu
    Poziom 12  
    czy ta wtyczka działa dla linuxa
    Intel
    Poziom 13  
    Jak to zobaczyłem to od razu przyszło mi do głowy w związku z Operą - jest takie coś pod tą przeglądarkę ??
    Mad Bekon
    Poziom 23  
    Dorzucam plik do Opery.
    Należy go rozpakować i wgrać search.ini do
    C:\Documents and Settings\xxxx\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile
    gdzie xxxx to nazwa twojego użytkownika w Windows.

Można także zmodyfikować swój search.ini
    kurzymis
    Poziom 11  
    A ja mam troszkę inne pytanie... Jak się pisze ogólnie takie wtyczki do firefoxa i w jakim języku? jeśli ktoś ma jakiegoś linka albo posiada jakieś źródła różnych wtyczek to byłbym wdzięczny jakby umieścił na forum albo przesłał na priv.

Pozdrawiam.
    o2xlc
    Poziom 10  
    Wtyczki do firefoxa pisze się w specjalnym języku skryptowym.
    http://developer.mozilla.org/en/docs/Plugins
    W tym konkretnym przypadku sprawa jest prosta bo wtyczki wyszukiwarek składają się z tylko kilku poleceń. Możesz ją sobie otworzyć w notatniku i sam się przekonać.
    jan1p
    Poziom 1  
    Mam zainstalowany firefox 10.01 gdy chcę odtwarzać filmiki na you tube lub odpalić speed test to gdy wcisnę na start to zaraz blokóję cała stronę inie mogę zniej wyjść muszę wcisnąć start i wyloguj i na moment wyświetla się brak wtyczki lub kodeka ale gdy włączę firefoxa 3.5 tochodzi idealnie tylko jes kłopot z reklamami co prawda był u mnie wnuk i czuś tam usuwał jestem starszym emerytem (prawie70l)kompamam niedawno kupił mi syn jest nowy HP G72wm 64bit windows 7 jak szukałem na forum to ściągałem ruzne wtyczki ale to nic nie dało może pan mi jakoś pomorze jan1p(malpa)wp.pl