Witam, zwracam się z prośbą o pomoc w montażu automatyki do bramy moovo xw532. Po założeniu siłowników na słupki mam problem z zaprogramowaniem. W instrukcji napisane jest, aby ustawić skrzydło 1 pod kątem 20 stopni i skrzydło 2 pod kątem 10 stopni. Tak też zrobiłem, zasprzęgliłem. Wg instrukcji po wciśnięciu na 5 sekund przycisku p1 centralka powinna samoczynnie wykonać klika ruchów w celu określenia pozycji 1 i 0, a moja po wciśnięciu nic nie robi. Proszę o szybką pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Pozdrawiam