Witam.
Mam dosyć głupie pytanie. Na routerze jest do włączenia opcja "internet WLAN". I tutaj pojawia sie moje pytanie. Za co ta opcja jest odpowiedzialna?
Mam dosyć głupie pytanie. Na routerze jest do włączenia opcja "internet WLAN". I tutaj pojawia sie moje pytanie. Za co ta opcja jest odpowiedzialna?