Witam,
mam elektryczny ogrzewacz akumulacyjny moc 2 kW (FAREL).
Dotychczas używałem do niego listwy komputerowej do 10 A.
ORAZ zegara sterującego który włączał urządzenie o określonych godzinach (16A, do 3600W).
Znajomy zwrócił mi uwagę, ze przedłużacz jest niewłaściwy. Nie znam się na tym.
Uważa, ze zwykły przedłużacz byłby lepszy od tego, ze tu musi być taki co zniesie 16A.
Co polecacie, proszę o konkretną informację tak abym mógł przed świętami kupić co trzeba.
z góry dziękuję
Edit: poprawiono pisownię.
mam elektryczny ogrzewacz akumulacyjny moc 2 kW (FAREL).
Dotychczas używałem do niego listwy komputerowej do 10 A.
ORAZ zegara sterującego który włączał urządzenie o określonych godzinach (16A, do 3600W).
Znajomy zwrócił mi uwagę, ze przedłużacz jest niewłaściwy. Nie znam się na tym.
Uważa, ze zwykły przedłużacz byłby lepszy od tego, ze tu musi być taki co zniesie 16A.
Co polecacie, proszę o konkretną informację tak abym mógł przed świętami kupić co trzeba.
z góry dziękuję
Edit: poprawiono pisownię.