Jaki tani wyłącznik do pieca 2 kW zastosować, żeby nie wymieniać go co sezon?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkhojdys napisał:Żartuje Kolega ?? Dawno takiej bzdury nie słyszałem.Problemem jest prąd rozruchowy (gdy grzałki są zimne)