Mam lagunę 1 z silnikim 1.8 monobosch
Chcę zamontować podgrzewacz plynu z laguny 2 1.9 dci.
Chcę dać na każdą świecę przekaźnik 30A.
Ale jak ogarnąć podłączenie jakieś żeby uruchomiło to po zapaleniu silnika i zgasiło jak już podgrzeje np. do 20 stopni.
dodam, że w aucie jest LPG z reduktorem tomasetto
Chcę zamontować podgrzewacz plynu z laguny 2 1.9 dci.
Chcę dać na każdą świecę przekaźnik 30A.
Ale jak ogarnąć podłączenie jakieś żeby uruchomiło to po zapaleniu silnika i zgasiło jak już podgrzeje np. do 20 stopni.
dodam, że w aucie jest LPG z reduktorem tomasetto