Cześć,
jak w temacie, mianowicie zbiłem samą szybke w galaxy s3 (wyświetlacz jest OK) i zamówiłem na aukcji allegro zestaw (nowa szybka, narzędzia i taśma montażowa) - Nie mam postów na tym forum dlatego nie mogę wkleić linku do aukcji z tą taśmą ale za to jest w załączniku. A jeśli nie ma to podje sam numer aukcji: 5726410226
I właśnie zdjąłem starą, stłuczoną szybke i przykleiłem taśmę na wyświetlacz i w tym momencie się zatrzymałem ponieważ ta taśma ma tylko klejącą stronę z jednej strony, a po przyklejeniu na wyświetlacz dopiero się skapłem, że z drugiej strony nie można odkleić i nałożyć na to szybki. Czy się mylę? Proszę o pomoc bo jestem w tym zielony. Ta taśma ma lekkie kontury po bokach, może to się przykleja tylko na boki, a później na to jeszcze jakiś klej? O co chodzi z tą taśmą i jak ją przykleić?
jak w temacie, mianowicie zbiłem samą szybke w galaxy s3 (wyświetlacz jest OK) i zamówiłem na aukcji allegro zestaw (nowa szybka, narzędzia i taśma montażowa) - Nie mam postów na tym forum dlatego nie mogę wkleić linku do aukcji z tą taśmą ale za to jest w załączniku. A jeśli nie ma to podje sam numer aukcji: 5726410226
I właśnie zdjąłem starą, stłuczoną szybke i przykleiłem taśmę na wyświetlacz i w tym momencie się zatrzymałem ponieważ ta taśma ma tylko klejącą stronę z jednej strony, a po przyklejeniu na wyświetlacz dopiero się skapłem, że z drugiej strony nie można odkleić i nałożyć na to szybki. Czy się mylę? Proszę o pomoc bo jestem w tym zielony. Ta taśma ma lekkie kontury po bokach, może to się przykleja tylko na boki, a później na to jeszcze jakiś klej? O co chodzi z tą taśmą i jak ją przykleić?