Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tv sencor sle2909m4 sam się wyłącza

p54321zg 11 Sty 2016 22:47 1641 7
  • #1 11 Sty 2016 22:47
    p54321zg
    Poziom 2  

Mam telewizor sencor sle2909m4 problem polega na tym ze po włączeniu telewizor dziala poprawnie jednak po przełączeniu na dany kanał mijają 4sek coś strzeli i się wyłącza. W tym czasie pilot nie działa.
    Mam antene pokojową 24 kanały i tak dzieje się na 6 z nich.
    Co zrobiłem:
    Przyniosłem inny tv i dziala na tej antenie normalnie
    Odłączyłem wszystkie dodatkowe urządzenia, została tylko antena
    Resetowałem i wyszukałem kanały od nowa
    Odłączyłem od zasilania na dwa dni
    Trzymałem na pilocie przycisk exit przez dłuższy czas
    Wyjąłem baterie z pilota i przełączałem przyciskami na tv

Nic z tego nie pomogło
    Prosze o pomoc

0 7
  • #3 12 Sty 2016 09:56
    p54321zg
    Poziom 2  

Niestety już po gwarancji. Z takim samym problemem juz byl w serwisie wrocil sprawny ale niby nic tam nie zrobili

0
  • #4 12 Sty 2016 10:31
    Bahgo
    Poziom 1  

Bo nie był uszkodzony fizycznie :) Z niewiadomych przyczyn oprogramowanie telewizora się psuje :) wgrali Ci nowego wsada do telewizora, 5 minut roboty.

0
  • #5 14 Sty 2016 10:52
    p54321zg
    Poziom 2  

Telewizor sam sie naprawil na dwa dni i znow to samo

0
  • #6 03 Wrz 2016 07:36
    Sewer 17
    Poziom 2  

Mam telewizor sencor sle2909m4 problem polega na tym ze po włączeniu telewizor dziala poprawnie jednak po przełączeniu na dany kanał mijają 4sek coś strzeli i się wyłącza. W tym czasie pilot nie działa.
    =============================
    Mam identyczny problem.Po dwóch latach i 3 miesiącach bezawaryjnego działania,
    telewizor Sencor 2909 po włączeniu sam się po paru sekundach wyłącza i sam się włącza po następnych kilku,kilkunastu sek. Nie trzyma obrazu,nie reaguje w tych paru sekundach działania na pilota.
    Pytanie mam takie: czy udało się panu naprawić ten telewizor (za jaką kwotę),
    czy dać sobie spokój i sprzedać na części?
    pozdrawiam

0
  • #7 13 Wrz 2016 11:46
    p54321zg
    Poziom 2  

nic z tym nie zrobilem. tv naprawia sie sam i dziala 2 3 miesiace i psuje sie na kilka dni i tak jest caly czas.

0
  • #8 13 Wrz 2016 15:06
    Sewer 17
    Poziom 2  

Dzięki za odp.
    Oddałem tv do serwisu - w Chorzowie.Po tygodniu zadzwonił technik,że tv odkąd jest w serwisie gra bez zarzutu non-stop.Nic przy nim nie robił a za konsultację i chyba pobór prądu w serwisie zarzyczył sobie 25 zł.
    Podpowiedział,że "te typy" tak mają i na niektórych obszarach odbioru tv cyfrowej
    tak reaguje głowica.Czyli na pięknej wsi kieleckiej nie będzie działał a w Katowicach nie będzie problemu.....
    Cuda jakieś.
    Mało tego podłączyłem monitor-TV Philipsa córki i na wspomnianej wsi kieleckiej ten TV złapał wszystkie 24 programy a Sencor "widział" tylko 8!!!

pozdrawiam:))

0