No z chłodzeniem ta na razie straszna lipa. Dostałem tego kompa z
wentylemwentylatorem takim jak na zdjęciu numer 22 i 11, ale wentyl
ator Cooler Master maksymalnie (przy grach) osiągał największą prędkość, czyli aż 4350 obr/min. Z takimi obrotami nie grało się przyjemnie, dźwięków z gry w ogóle nie było słychać, wszyscy domownicy już wiedzieli że gram na kompie bo było go słychać dosłownie wszędzie! W salonie, kuchni, sypialni, a nawet przy otwartym oknie na placu! No i nie wytrzymałem. Wykręciłem ten wentyl
ator Cooler Master i w jego miejsce przymocowałem inny też 92 mm wentyl
ator który kręci cały czas na 12V (2 pin). I uwierzcie, że temperatury w cale nie są wyższe, ale za to jaka cisza w kompie.
W przyszłości będę rozmyślał nad nowym chłodzeniem Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2.0. I nieważne jakie będzie miał obroty, wentyl
ator jest niesłyszalny nawet przy maksymalnych obrotach.
I wiem że da radę spokojnie schłodzić ten
procaprocesor, bo aktualnie mam takie chłodzenie, jak na zdjęciu numer 33, czyli takie sobie, ale i tak nie jest najgorzej
Co Wy o tym myślicie ?
PS. Z tyłu obudowy dojdzie niebawem wentyl
ator 12 cm który będzie wyciągał ciepło na zewnątrz obudowy. Komp do tego czasu jest i będzie otwarty.