Witam, mam problem z kalibracją ekranu powstaje ona już od momentu włączenia netbooka (ucięty jest dół ekranu) - matryca jest ok nie ma żadnych wad.
Sterowniki karty graficznej są aktualne, przywróciłem system z recovery i problem nie znikął.. Ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną? bądź miał podobny problem??
Sterowniki karty graficznej są aktualne, przywróciłem system z recovery i problem nie znikął.. Ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną? bądź miał podobny problem??