Witam
Potrzebuję zrobić przekładnik prądowy do przetwornicy pracującej na 300kHz, myślałem o TX4V ale się przyjrzałem dobrze i on raczej sobie nie poradzi z taką częstotliwością. Dodatkowo chciałbym zrobić sobie przystawkę do oscyloskopu w postaci takiego przekładnika prądowego, żeby móc badać tą przetworkę. Trafo mam z 3F4 przekładnik też dobrać z takiego materiału?
Potrzebuję zrobić przekładnik prądowy do przetwornicy pracującej na 300kHz, myślałem o TX4V ale się przyjrzałem dobrze i on raczej sobie nie poradzi z taką częstotliwością. Dodatkowo chciałbym zrobić sobie przystawkę do oscyloskopu w postaci takiego przekładnika prądowego, żeby móc badać tą przetworkę. Trafo mam z 3F4 przekładnik też dobrać z takiego materiału?