Czujka ruchu pir nie wykrywa ruchu, ale jest sprawna. Myślę że jest zły montaż bo jest skierowana w ścianę.
Poprawiłem tekst.
Moderator Krzysztof Reszka
Poprawiłem tekst.
Moderator Krzysztof Reszka
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamgosc100 napisał:Czujka ruchu (pir) nie wykrywa ruchu ale jest sprawna
gosc100 napisał:Mysle ze jest zly montaż jest skierowana w ścianę
gosc100 napisał:Moim zdaniem powinna byc w rogu
gosc100 napisał:Poniewaz nie ma pola widzenia czujnik
gosc100 napisał:Tak sprawdzałem już.
gosc100 napisał:Pytałem kumpla i powiedział ze powinna być korekta czujki na uchwyt
gosc100 napisał:Chyba sie nie dogadamy.
gosc100 napisał:Jutro zadzwonie do serwisu od systemu i sprawdza wszystko.