Witam!
Temat pewnie wałkowany lecz na Tel troche się tu gubię i do tego jestem nowy. Mam wielka prośbę czy mógłby mi ktos doradzić jak najlepiej wzmocnić sygnał Internetu przenośnego w plusie. W domu zasięgu na komputerze nie ma w ogóle a na Tel lapie czasami 3G ale zanika. Pod domem raz udalo mi się złapać na laptopie lte a 100m od domu normalnie lapie lte lecz tylko 1 kreska zasięgu. Jaka antenę modem zew i ruter powiniennem kupic ? Moja lokalizacja to Jerzykowice Wielkie 26. Kolo Kudowa Zdrój. Serdecznie proszę o pomoc. Pozdrawiam
Temat pewnie wałkowany lecz na Tel troche się tu gubię i do tego jestem nowy. Mam wielka prośbę czy mógłby mi ktos doradzić jak najlepiej wzmocnić sygnał Internetu przenośnego w plusie. W domu zasięgu na komputerze nie ma w ogóle a na Tel lapie czasami 3G ale zanika. Pod domem raz udalo mi się złapać na laptopie lte a 100m od domu normalnie lapie lte lecz tylko 1 kreska zasięgu. Jaka antenę modem zew i ruter powiniennem kupic ? Moja lokalizacja to Jerzykowice Wielkie 26. Kolo Kudowa Zdrój. Serdecznie proszę o pomoc. Pozdrawiam