witam. chcial bym sie zapytac jak zrobic trafo WN? cewke wysokiego napiecia mam!!! ze starego telewizora lampowego. rdzen tez mam. i nie wiem jak mam zrobic zeby to dzialalo.
pomozecie??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam