Witajcie, odnawiam kolumny Tonsil Zg15c11, wymontowałem z nich zwrotnice wraz z głośnikami, niestety nie potrafię określić ich stanu.
Same budy przeszły gruntowną renowację, przyszedł czas na ponowny montaż.
W kolumnach wyciąłem otwory na gniazda głośnikowe, jednak nie jestem pewien gdzie jest + a gdzie - na zwrotnicy.
Zamieszczam zdjęcie z moją interpretacją, proszę o sprawdzenie wizualnego stanu zwrotnic oraz mojej interpretacji
Pozdrawiam !
Same budy przeszły gruntowną renowację, przyszedł czas na ponowny montaż.
W kolumnach wyciąłem otwory na gniazda głośnikowe, jednak nie jestem pewien gdzie jest + a gdzie - na zwrotnicy.
Zamieszczam zdjęcie z moją interpretacją, proszę o sprawdzenie wizualnego stanu zwrotnic oraz mojej interpretacji
Pozdrawiam !