Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ampio - szukam informacji na poziomie power usera

08 Mar 2018 19:10 981 1
  • Poziom 9  
    Dzień dobry,

Bezskutecznie próbuję znaleźć w sieci informacje o systemie Ampio ponad te, które widnieją na stronie ampio.com.pl. System wygląda interesująco ale z tego co się zdążyłem zorientować, polityka firmy polega chyba na całkowitym odcięciu się od dłubaczy (kumatych klientów indywidualnych), którzy poradzą sobie z instalacją i konfiguracją. Na obecnym etapie zwyczajnie nie chcę wydzwaniać po certyfikowanych instalatorach czy umawiać się na spotkania z przedstawicielem handlowym. Zrobię to z pewnością jeśli tylko stwierdzę, że ten system spełnia moje wymagania zarówno od strony technicznej jak i ekonomicznej. Forumowa szukajka podaje szczątkowe informacje... jedynie same nadmienienia, że takowy system istnieje. Dla porównania, Sterbox - tutaj mamy otwarty dostęp do dokumentacji, cennika i setupu demo.

Wracając do systemu Ampio, w szczególności interesuje mnie:

1. Dokumentacja na poziomie instalatorskim, która da mi całkowity obraz tego co system potrafi a czego nie (funkcje logiczne, itp.)

2. Możliwość poklikania w jakiejś wersji demo ichniego programu do konfiguracji.

3. Cennik poszczególnych modułów dla klienta końcowego.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
    Gites
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Gitesson napisał:

1. Dokumentacja na poziomie instalatorskim, która da mi całkowity obraz tego co system potrafi a czego nie (funkcje logiczne, itp.)

Głupio pisać że potrafi wszystko, ale potrafi wiele. Z pewnością najwięcej jeśli chodzi o Polskich producentów. Pytaj o konkrety to odpowiem.

Gitesson napisał:

2. Możliwość poklikania w jakiejś wersji demo ichniego programu do konfiguracji.

Jest to system o logice rozproszonej, ciężko zrobić symulator na coś takiego. Ale jest prosty w konfiguracji i daje spore możliwości. Dla kogoś kto coś kuma do ogarnięcia w krótkim czasie.

Gitesson napisał:

3. Cennik poszczególnych modułów dla klienta końcowego.

Załączam. Cennik powinien niedługo być zaktualizowany bo nie posiada wszystkiego. Np. modułu KNX który jest już od dłuższego czasu..